Nevidomý, slabozraký masér/ka Praha

Plat: 6 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Makovského 1392, Praha, Hlavní město Praha

Společnost NOVIDA Praha, z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví).

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Makovského 1392/2b, Řepy
kontakt: Mašínová Jana, e-mail: jana@novida.cz

Požadujeme
Školeného nevidomého či slabozrakého maséra do našeho masérského studia NOVIDA na Praze 6 v Řepích. Pracovní nabídka je na poloviční úvazek, na trvalý pracovní poměr.
Pracovní doba: dopolední směny od 8.00 - 14h, odpolední směny od 14h - 20,00h, plus jedna sobota v měsíci od 11:30 - 20:00h.
Nabídka se může týkat také dojíždění do firem společně s asistentkou. Zde se pracovní doba liší dle zadání klienta.

Nabízíme
Do kolektivu tří nevidomých masérů rádi přijmeme od 1.4.2017 čtvrtého maséra/masérku se zrakovým handicapem. Nabízíme příjemné, vybavené prostředí, třetí rok fungující společnost, neustálou podporu ze strany recepční po celou dobu pracovní doby, ať v masérně či ve firmách. Jsme malý kolektiv s přátelskou atmosférou.

Náplň práce
Masáže sportovní, relaxační a rekondiční. Další techniky výhodou.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

NOVIDA Praha, z.ú.Kontaktní osoba:
Jana Mašínová, jana@novida.cz, K Zeleným domkům 866/2, Kunratice, 148 00 Praha 414

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NOVIDA Praha, z.ú. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NOVIDA Praha, z.ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.