Montážní a servisní technik Rousínov

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Rousínov, Jihomoravský

Společnost BALJER-ZEMBROD, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení.

Popis pracovní pozice

Požadavky: vzdělání vyučení nebo úplné střední odborné s vyučením i maturitou v oboru elektromechanik, strojní mechanik, vyhláška 50 §6, ŘP sk.B, technické myšlení a chuť se vzdělávat
Popis práce: PP na dobu neurčitou, instalace a zprovoznění našich strojů a zařízení, školení zákazníků, inspekce, údržba a opravy těchto zařízení-hydraulika, mechanika, elektro, technická podpora zákazníků, odstraňování poruch
Zaměstnavatel nabízí: stravenky
Kontakt: Denisa Krčmářová, tel: 548 216 456, 8-16 hod, e-mail: mail@baljer-zembrod.cz, v případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail

Kontakt

BALJER-ZEMBROD, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Denisa Krčmářová, +420 548 216 456, mail@baljer-zembrod.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BALJER-ZEMBROD, spol. s r.o. (IČO 44014171), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.