Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení České Budějovice

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: České Vrbné 2360, České Budějovice, Jihočeský

Společnost PQT Prosperity Invest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: České Vrbné 2360, České Budějovice
Požadavky: Plynulá vietnamština výhodou (komunikační jazyk na pracovišti), fyzická zdatnost (pracovní doba 9 - 21 hod), časová flexibilita, základní znalost asijských surovin v gastronomii (zaměstnavatel má právo si tuto skutečnost u uchazečů ověřit během výběrového řízení)
Zam. výhody: stravování
Uchazeči, kteří splňují podmínky, kontaktují zaměstnavatele nejdříve na uvedené telefonní číslo a budou informováni o dalším postupu. V případě zájmu nás můžete kontaktovat také na email.: tt@gutyfood.com a přiložit životopis.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

PQT Prosperity Invest s.r.o.Kontaktní osoba:
Tranová, +420 773 796 292, tt@gutyfood.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PQT Prosperity Invest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PQT Prosperity Invest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.