Vedoucí zahradníci Krmelín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Stará cesta 700, Krmelín, Moravskoslezský

Společnost ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin.

Popis pracovní pozice

A16 a:19/11/2018
Pracovní doba pondělí až pátek od 7.00-15.30 hod.
Náplň práce:
- zakládání a údržba zeleně v terénu, instalace zavlažovacích systémů, vedení menší pracovní skupiny, jednání se zákazníkem a řešení detailů zakázek.
Požadujeme:
- vzdělání v zahradnickém nebo lesnickém oboru, ŘP sk. B (vítán ŘP sk. B+E,T), vysoké pracovní nasazení, flexibilita a ochota pracovat.
Nabízíme:
- telefon, školení, věrnostní prémie, 5 týdnů dovolené, procenta ze zisku.
Kontakt výhradně emailem - zašlete životopis slavik@zahradyrr.cz

Kontakt

ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o.Kontaktní osoba:
Richard Slavík, slavik@zahradyrr.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. (IČO 27822737), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.