Provozní elektrikáři v automotive Prostějov

Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní 3137, Prostějov, Olomoucký

Společnost MUBEA - HZP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Strukturovaný životopis prosím zasílejte na e-mail kariera.prostejov@mubea.com

V současnosti hledáme do závodu v Prostějově nového kolegu/kolegyni na posílení našeho týmu.

Pracovní náplň provozního elektrikáře:
*spolupráce při uvádění strojů do provozu
*údržba a opravy strojů a zařízení
*vyhledávání a analýza závad, návrhy zlepšení funkce
*úzká spolupráce s výrobou

Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a?
*vyučení v oboru
*vyhláška č. 50 Sb.
*orientace v technické dokumentaci a porozumění *schématům zapojení

Co od Vás očekáváme:
* samostatnost, spolehlivost, pečlivost
* schopnost řešit problémy a účelně jednat
* týmovou spolupráci

Co vám můžeme nabídnout:
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku působícího v automobilovém průmyslu
* motivační finanční ohodnocení
* pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy
* 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
* přátelské a dynamické pracovní prostředí
* dotované stravování/stravenky
* možnost kariérního postupu a rozvoje
* a další zaměstnanecké benefity

Kontakt

MUBEA - HZP s.r.o.

Mgr. Ondřej Zíma, Personalista, +420 582 778 666, kariera.prostejov@mubea.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MUBEA - HZP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MUBEA - HZP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.