Vrátný/á (ozp) Mohelnice

Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Družstevní 338, Mohelnice, Olomoucký

Společnost Bartoň a Partner s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vrátní.

Popis pracovní pozice

!!!Nechodit osobně na adresu místa výkonu práce.!!!
Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Uchazeč musí mít čistý trestní rejstřík, certifikát strážného výhodou, základy práce s počítačem. Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn dle domluvy (6-18, 18-6 hod.).
Náplň práce: obsluha vjezdu do areálu, ohlašování návštěv a pravidelná obchůzka areálu
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Kontakt: kontaktovat zaměstnavatele nejdříve telefonicky (735 171 157) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu práce.

Kontakt

Bartoň a Partner s.r.o.Kontaktní osoba:
PhDr. Martin Dudák, kontakt, +420 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bartoň a Partner s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bartoň a Partner s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.