Strojník Olomouc

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Olomouc, Olomoucký

Společnost Milan Oláh hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Olomouc.
Náplň práce: řízení a obsluha traktorbagru. Prac. doba: 6:30 - 14:30 hod.
Požadavky: praxe nutná, ŘP sk. B, C, strojnický průkaz: kolové rypadlonakladače (traktorbagr), pásová minirypadla.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Milan Oláh

Bc. Filip Lavrinčík, +420 721 456 656, milstaf@seznam.cz, Korunní 1065/107, Vinohrady, 130 00 Praha 3

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Milan Oláh výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Milan Oláh o smazání nebo o opravu osobních údajů.