Provozní elektrikář/ka - zámečník/ce Kopidlno

Plat: 85 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Švermova 338, Kopidlno, Královéhradecký

Společnost BENKO s.r.o., dřevařský podnik, Kopidlno hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři.

Popis pracovní pozice

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/KA - ZÁMEČNÍK/CE - pracoviště Kopidlno.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: korinek@benko-kopidlno.cz, fantova@benko-kopidlno.cz, bližší informace v době od 6:00 so 14:00 hod na tel.: 493 552 237, 493 552 225 Ing. Kořínek popř. pí Fantová a domluvte si osobní schůzku.
Náplň práce :podmínkou vyučení v oboru, platné svářečské a elektro zkoušky dle platných vyhlášek,manuální vzručnost, časová flexibilita, schopnost samostaně pracovat.
Nabízíme: zaměstnanecké benefity,příspěvek na závodní stravování, rekreaci , životní pojištění.

Kontakt

BENKO s.r.o., dřevařský podnik, KopidlnoKontaktní osoba:
Ing. Milan Kořínek, +420 493 552 237,493 552 225, fantova@benko-kopidlno.cz, korinek@benko-kopidlno.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BENKO s.r.o., dřevařský podnik, Kopidlno výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BENKO s.r.o., dřevařský podnik, Kopidlno o smazání nebo o opravu osobních údajů.