údržbáři - provozní elektrikáři Velká Hleďsebe

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 135, Velká Hleďsebe, Karlovarský

Společnost PENAM, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Jedná se o pozici "údržbáři - provozní elektrikáři" !!! Místo výkonu práce: pekárna Klimentov, Klimentov 135, Velká Hleďsebe. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned (leden - únor dle domluvy). Vhodné pro zájemce/kyně z okolí Mariánských Lázní, Plané a Tachova. Mzdové ohodnocení: 24.000,- Kč (nástupní mzda), po zapracování možné navýšení na 27.000,- Kč až 30.000,- Kč. Pracovní doba: Po-Ne dle plánu směn (6:00-14:00 h, 14:00-22:00 h a 22:00-6:00 h). Požadujeme: SŠ vzdělání - vyučení v oboru "elektrikáři", vyhláška 50/78 Sb. (§ 6), praxe v oboru 3 roky, samostatnost, pečlivost, spolehlivost. Nabízíme: podnikové stravování (stravenky), náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč, mnoho benefitů, pečivo za zvýhodněné ceny, zvýhodněné volání, pobyty v zahraničí i ČR, firemní akce aj., po roce také týden dovolené navíc a příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.