Úřad práce Praha 7 aktuálně červenec - volná pracovní místa a nabídka práce

Úřad práce Praha 7 - v nabídce je aktuálně 12 volných pracovních míst.

Úřad práce Praha 7 volná pracovní místa aktuálně

Pracovník přípravy tisku / IT podpora - OZP (4 hod./denně) Praha

Požadujeme Technická zdatnost, příjemné vystupování (kontakt se zákazníkem), ochota učit se novým věcem, zodpovědnost za svěřené úkoly Nabízíme Bonusy, stravenky 85,- Kč/příspěvek na stravování . Benefitní poukázky Náplň práce IT...
Aktualizováno před 8 dny

Recepční

Požadujeme * SŠ/ VŠ vzdělání * reprezentativní vystupování * výborná znalost angličtiny a češtiny/ slovenštiny * znalost MS Office * komunikativní a přátelská osobnost * nástup ihned Nabízíme * mezinárodní prostředí s možností...
Aktualizováno dnes

Praha 7
30 000 Kč

Údržbář

Co bude Vaším úkolem:Údržba svěřených objektů/pozemkůÚdržba a oprava bytů a bytových domůZahradnické práceDrobné řemeslné práceOperativní odstraňování závadCo od Vás očekáváme:Minimálně výuční listTechnickou a manuální zručnostŘidičský průkaz...
Aktualizováno před 9 dny

Praha 7

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat nabídky z regionu Praha 7 a okolí.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

Manažer výběrových řízení

Co bude Vaším úkolem:Provádění výběrových řízení na dodavatele velkých bytových stavebKontrola a optimalizace výkazu výměr v návaznosti na projektovou dokumentaciSestavování cenových kalkulací stavebních materiálů subdodavatelůTechnická jednání se...
Aktualizováno před 9 dny

Praha 7

Stavební inženýr

Zajímá Vás přípravná nebo realizační fáze developerských projektů? Potom se přihlaste na pozici stavebního inženýra.
Aktualizováno před 9 dny

Praha 7

Technický dozor velké bytové výstavby

Chcete být součástí realizační fáze velkých developerských projektů a stát na straně jejich investora? Pokud ano, přihlaste se na pozici technického dozoru.
Aktualizováno před 9 dny

Praha 7

Vedoucí technických dozorů

Do sektoru výstavby hledáme stavaře s několikaletou praxí, který má zkušenosti s realizací velkých areálů a dokáže navíc koordinovat tým.
Aktualizováno před 9 dny

Praha 7

Manažer povolování staveb

Máte zkušenosti s povolovacím procesem větších stavebních celků? Orientujete se ve stavebním zákoně a baví Vás jednat s lidmi? Potom se staňte součástí našeho týmu inženýringu a získejte možnost podílet se na přípravě projektů, které mění tvář Prahy.
Aktualizováno před 9 dny

Praha 7

Architekt pro velké developerské bytové projekty

Hledáme do našeho týmu technické přípravy staveb nového kolegu nebo kolegyni, kterému nabídneme možnost věnovat se projektům s potenciálem nezůstat jen na papíře ale skutečně se zrealizovat a změnit tak tvář Prahy.
Aktualizováno před 9 dny

Praha 7

Vedoucí ARCHITEKT pro velké bytové projekty

Hledáme do našeho týmu technické přípravy staveb nového kolegu, který bude vést tým architektů a bude se věnovat projektům s potenciálem nezůstat jen na papíře ale skutečně se zrealizovat a změnit tak tvář Prahy.
Aktualizováno před 9 dny

Praha 7

Zobrazuji 1 - 10 z 12 nabídek z úřadu práce Praha 7


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace