Volná pracovní místa v oboru Informační technologie

Hledáte volná pracovní místa v oboru Informační technologie?

Pak jste tu správně. Pracovní portál Správný krok aktuálně nabízí 2108 pracovních pozic z oblasti Informační technologie.
Jestliže jste si žádnou nabídku práce z aktuálního přehledu nevybrali, můžete si volné pozice v kategorii Informační technologie nechat zasílat na e-mail. Žádná nabídka práce vám tak již neuteče. Pokud vám vyhledávání práce podle oboru nevyhovuje, můžete zkusite hledání práce podle regionu. Také můžete vybrat kraj či okres a nebo zadat do vyhledávacího formuláře město, ve kterém hledáte práci a následně si vybírat ze seznamu volných pracovních míst.

Aktuální nabídky v oboru Informační technologie

Zobrazuji 1 - 10 z 2108 volných pracovních míst v regionu Informační technologie

Junior Linux Administrátor - správa iptv-ott platformy

Požadujeme Jsi linuxový nadšenec, ale neměl jsi možnost se k administraci dostat? Pak hledám právě tebe. Staň se součástí našeho týmu linuxových geeků, kde tě vše potřebné naučí a zaškolíme. Jak si tě představujeme: jsi nadšenec do Linuxu a...
Aktualizováno dnes

Sales manager IT a CE (Z21344)

Náplň práce Velkoobchodní prodejce výpočetní techniky a spotřební elektroniky je českou společností založenou v roce 1992 se sídlem v Českých Budějovicích a s obchodním zastoupením v Ostravě a Praze. Společnost je držitelem certifikátu ISO-9001 a...
Aktualizováno dnes

České Budějovice

Java developer - nový projekt

Požadujeme Jste JAVA developer? Máte zájem pracovat na projektu digitalizace jedné z největších českých společností? Pokud ano, pak je tato pozice určena právě vám! Přidejte se do nově vznikajícího týmu pro digitalizaci! co u nás budete...
Aktualizováno dnes

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat všechny nové pracovní nabídky.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

React Developer - nový projekt

Požadujeme Jste React vývojář? Máte zájem pracovat na projektu digitalizace jedné z největších českých společností? Pokud ano, pak je tato pozice určena právě vám! Přidejte se do nově vznikajícího týmu pro digitalizaci! co u nás budete...
Aktualizováno dnes

Datový analytik se zaměřením na bezpečnost

Požadujeme Do našeho týmu hledáme nadšence do dat, který nám pomůže odhalit podvodné chování uživatelů mobilních sítí po celém světě. Staň se součástí společnosti, která je světovým lídrem v oblastech mobile messaging, 5G, VoLTE, VoWiFi a RCS a...
Aktualizováno dnes

Manažer celoživotního vzdělávání dospělých

Požadujeme • Máte zkušenosti s vedením projektů a týmu • Umíte navrhnout schéma prací a dohlížet nad dodržováním plnění úkolů a termínů • Jste kreativní se spoustou nápadů • Online svět pro Vás není cizí, zvládnete práci v administraci e-shopu...
Aktualizováno dnes

SAP Expert, modul WM, SD, 5 dnu v mesici home office

Požadujeme Nově vzniklá pozice v expertním týmu implementace SAP, moduly WM, MM, SD, LE pro region Evropa ( CZ, SK, PL, AT), USA, Čína. Dlouhodobý projekt, vývoj dle požadavků zákazníka. Spolupráce v mezinárodním týmu, možnost seberealizace a...
Aktualizováno dnes

Platform engineer Praha

Požadujeme * Advanced knowledge of Linux Platform (e.g. Red Hat Enterprise) * Advanced knowledge of any Kubernetes platform * Experience working with network and server infrastructure administration * Experience working with Public cloud...
Aktualizováno dnes

Security engineer (senior) Praha

Požadujeme * Experience in Network Security field (at least 3 years) * Understanding of general networking (CCNP-like level) * Very good level of English language skills Nabízíme Do you have at least 3 years of experience in the field of...
Aktualizováno dnes

IT support for data centre, 20h/w, 160CZK/h

Požadujeme - University student or graduate, IT field preferred - Driving license B is required to travel in-between two Data Centre’s - IT background - Knowledge of Linux RHEL - Possible knowledge of Veritas NetBackup console; Quantum...
Aktualizováno dnes

Praha 4
až 160 Kč

Zobrazuji 1 - 10 z 2108 volných pracovních míst v regionu Informační technologie


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace