Volná pracovní místa v oboru Řemeslné práce

Hledáte volná pracovní místa v oboru Řemeslné práce?

Pak jste tu správně. Pracovní portál Správný krok aktuálně nabízí 2 pracovních pozic z oblasti Řemeslné práce.
Jestliže jste si žádnou nabídku práce z aktuálního přehledu nevybrali, můžete si volné pozice v kategorii Řemeslné práce nechat zasílat na e-mail. Žádná nabídka práce vám tak již neuteče. Pokud vám vyhledávání práce podle oboru nevyhovuje, můžete zkusite hledání práce podle regionu. Také můžete vybrat kraj či okres a nebo zadat do vyhledávacího formuláře město, ve kterém hledáte práci a následně si vybírat ze seznamu volných pracovních míst.

Aktuální nabídky v oboru Řemeslné práce

Zobrazuji 1 - 2 z 2 volných pracovních míst v regionu Řemeslné práce

Údržbář v Zoologické zahradě Tábor, a.s.

Hledáme údržbáře pro největší jihočeskou zoologickou zahradu, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů. Do našeho stávajícího týmu hledáme člověka, který je manuálně zručný, spolehlivý, samostatný a má kladný vztah ke zvířatům.
Aktualizováno před 4 dny

V současné době rozšiřujeme náš tým o schopné lidi. Hledáme ELEKTRIKÁŘE,...

V současné době rozšiřujeme náš tým o schopné lidi. Hledáme ELEKTRIKÁŘE, který bude mít na starost kontrolu a údržbu strojů. Jaké úkoly budou Vaší každodenní záležitostí? Preventivní údržba strojů a zařízení na základě stanoveného plánu údržby, zajišťování nákupu náhradních dílů, zajišťování drobných oprav pro správu budov výrobních závodů SOPO.
Aktualizováno před 13 dny

35000

Zobrazuji 1 - 2 z 2 volných pracovních míst v regionu Řemeslné práce


>