Volná pracovní místa v oboru Řemeslné práce

Hledáte práci v oboru Řemeslné práce?

Na této stránce naleznete nabídky práce z celého oboru Řemeslné práce.

Aktuální nabídky v oboru Řemeslné práce

Zobrazuji 1 - 10 z 47 volných pracovních míst v regionu Řemeslné práce

ÚKLID - RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivuPracoviště: OSSZ - RYCHNOV NAD KNĚŽNOUInformace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů... Aktualizováno před 3 dny

Do autoservisu Cars Forever v Tišnově hledáme automachanika

Do našeho autocentra Cars Forever se sídlem v Tišnově hledáme nového kolegu na pozici AUTOMECHANIK. Provádíme všechny druhy mechanických i autoelektrikářských oprav, diagnostiku motorů, diagnostiku podvozků, pneuservis, geometrii náprav, opravy a plnění klimatizací včetně plnění automatických převodek. Aktualizováno před 3 dny

Hledáme automechanika

Na pozici automechanika hledáme uchazeče: • fandu do aut, kterého baví opravy, převodovky, vůně oleje • se základní uživatelskou znalostí počítačů, pečlivého, samostatného, zodpovědného • s výučním listem v oboru Co bude Vaším úkolem? Opravy motorových vozidel na poprvé a včas, garanční prohlídky, evidence o opravách a prohlídkách vozidla, ověření opravy vozidla testovací jízdou, dodržení standardů výrobce Vhodné také pro absolventy! Aktualizováno před 7 dny

TRUHLÁŘ 150 KČ / HOD. ČISTÉHO

Hledáme zaměstnance na pozici TRUHLÁŘE  Náplň práce: montážní činnosti při výrobě kolejových vozidel– dřevěné sedačky, rámy, podlahy a další doplňky.  Požadujeme:  - praxi v oboru  - orientaci ve výkresové dokumentaci  Nabízíme:  -... Aktualizováno před 11 dny

Plzeň
26 000 Kč/měsíc

Operátor/ka ve výrobě

Náplň práce: ·         výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost  Požadavky: ·         spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost ·         manuální zručnost ·         ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) ... Aktualizováno před 13 dny

Pardubice
16 000 Kč/měsíc

Lakýrník

Hledá se lakýrník pro výrobní společnost zaměřenou na výrobu nakladačů a bagrů. Aktualizováno před 15 dny

Příbram

Horizontář - obsluha CNC horizontky

Hledáme novou posilu týmu na pozici horizontáře. Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Aktualizováno před 15 dny

30 000 Kč/měsíc

TRUHLÁŘ AŽ 150,-/HOD. ČISTÉHO;

možnost ubytování Aktualizováno před 15 dny

Plzeň
21 000 Kč/měsíc

Pomocný dělník ve skladě

Náplní práce je balení řeziva, páskování a následný zápis do výrobních lístků. Třídění řeziva dle kvalit. Rovnání řeziva do balíků. Aktualizováno před 15 dny

Čáslav
15 000 Kč/měsíc

Zámečník

Hledáme novou posilu týmu na pozici zámečníka. Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Aktualizováno před 15 dny

Olomouc
20 000 Kč/měsíc