Volná pracovní místa Praha 6

Hledám práci v městské části Praha 6. Jak mi můžete pomoct nalézt zaměstnání?

Hledáte práci v městské části Praha 6?

Na této stránce naleznete nabídky práce z části obce Praha 6. Aktuálně máme v nabídce 8 volných pracovních míst.

Operační důstojník/ce

Náplň práce:• Koordinační a řídící činnost• Komunikace pomocí radiostanice• Obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, EZS• Zodpovědnost za dodržování pracovního a návštěvního řádu• Vedení evidence o průběhu služby• Komunikace se... Aktualizováno před měsícem

Praha 6
22 000 Kč/měsíc

hledáme Manažera týmu, Vývojáře/řku C pro embedded – Aerospace, dozimetrie

Popis: Pro rozšíření našeho týmu hledáme manažera týmu, vývojáře/vývojářku Embedded C v oblasti aerospace, kosmická dozimetrie. Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, schopnost vést lidi, zkušenost s... Aktualizováno před měsícem

Hledáme Programátora/rku C++ se znalostí Qt

Popis: V současné době rozšiřujeme náš tým o programátora C++ (m/ž), pro práci na projektech s mezinárodní účastí, v oblasti aerospace a kosmické dozimetrie. Požadavky: výborná znalost programovacích jazyků C++, znalosti a... Aktualizováno před měsícem

instalatér-topenář

Společnost INMES s.r.o. hledá vhodné kandidáty na pozice instalatér, topenář. Aktualizováno před 6 měsíci

Praha 6

Servírka - Číšník

Hledáme pozitivně naladěného kandidáta, který má rád kávu a baví ho komunikovat s lidmi. Požadujeme příjemné vystupování a trestní bezúhonnost. Nabízíme práci v hezké kavárně, v milém kolektivu s odpovídajícím platovým ohodnocením 15 – 25.000 Kč/měs. na Praze 6. Aktualizováno před 7 měsíci

Praha 6
25 000 Kč/měsíc

Řidič - sk. B - dodávka

Požadujeme spolehlivost, slušné jednání, časovou flexibilitu a čistý TR.Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, po zapracování na HPP 25.000,- až 28.000,- čistého.Nabízíme i práci na zkrácený pracovní úvazek nebo formou dlouhodobé brigády,... Aktualizováno před 7 měsíci

Praha 6
32 000 Kč/měsíc

Konzulant v oblasti zdraví

Práce s klienty, obsluha internetových obchodů, organizace reklamy / možnost home office / Aktualizováno před 12 měsíci

Praha 6

Máte doma babičku? My jí dáme prácičku!

Hlídání dětí Aktualizováno před rokem

Zobrazuji 1 - 8 z 8 volných pracovních míst Praha 6