Volná pracovní místa Praha 9

Hledám práci v městské části Praha 9. Jak mi můžete pomoct nalézt zaměstnání?

Hledáte práci v městské části Praha 9?

Na této stránce naleznete nabídky práce z části obce Praha 9. Aktuálně máme v nabídce 4 volných pracovních míst.

Administrativní pracovník/nákupčí (M/Ž) – bez praxe

Požadujeme Středoškolské vzdělání s maturitou Komunikativní znalost AJ (využijete denně, převažuje emailová komunikace nad telefonickou) Praxi na administrativní pozici Výhodou, nikoliv podmínkou praxe v oblasti nákupu Nabízíme Práci na HPP ...
Aktualizováno před 28 dny

KANDIDÁTI s.r.o.
Praha 9

Máte zkušenosti z call centra a hledáte lepší podmínky?

Požadujeme * výborné komunikační dovednosti * příjemný hlasový projev bez logopedických vad * uživatelská znalost práce s PC Nabízíme * nadstandardní nástupní mzdu (24 000 Kč) a propracovaný systém provizí * 5 týdnů dovolené * práce POUZE v...
Aktualizováno před 28 dny

Conectart s.r.o. Sazka
Praha 9
24 000 Kč/měsíc

Pracovník v oddělení skladu pro e-shop

Zajišťujeme servis e-shopu sportovních a outdoorových značek např. Puma, Salomon, Nike, Under Armour, ad. Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Pracovník v oddělení skladu pro e-shop
Aktualizováno před měsícem

Praha 9

Mistr balící linky

Vložíme, potiskneme, zabalíme. Na vysokorychlostních linkách zabalíme tiskoviny, nebo propagační vzorky dle požadavku zákazníka. Pracujeme s nejnovějšími technologiemi. Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Mistr balící linky.
Aktualizováno před 6 dny

Praha 9

Zobrazuji 1 - 4 z 4 volných pracovních míst Praha 9