Obráběč kovů České Budějovice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karla Uhlíře 1917, České Budějovice, Jihočeský

Společnost JOSA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

Přijmeme obsluhu CNC a konvenčních obráběcích strojů.
Požadujeme: Vyučení. Praxe v oboru vítána, věk neomezen. Manuální zručnost, znalost čtení výkresové
dokumentace, schopnost nastavení a seřízení stroje (znalost řídícího systému Fanuc výhodou), schopnost výměny nástrojů.
Nabízíme: Pracovní poměr na dobu neurčitou (nástup možný ihned), jednosměnný provoz (pracovní doba 6.30 h – 15.00 h) dotované stravování. Možnost dalšího vzdělávání. Odpovídající vyšší platové ohodnocení dle praxe, zkušeností a přístupu k práci po zkušební lhůtě.
Zam. výhody: příplatek na dovolenou a Vánoce

Kontakt

JOSA s.r.o.Kontaktní osoba:
Martina Holcová, +420 387 929 111, info@josa.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOSA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JOSA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.