řidiči autobusu Příbram

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K Podlesí 540, Příbram, Středočeský

Společnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají.

Popis pracovní pozice

Pozice: řidiči autobusu
OC
Společnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. přijme řidiče autobusové dopravy na provoz Příbram (rovněž Králův Dvůr, Hořovice, Sedlčany, Dobříš, Praha, Domažlice a Železná Ruda). Uhradíme náklady na rozšíření řidičského průkazu skupiny D. Požadujeme bezúhonnost a slušné vystupování.
Pro řidiče nabízíme tyto benefity:
- příspěvek 10 000,- Kč při nástupu s ŘP sk. D nebo úhrada ŘP sk. D
- výrazně zlevněné jízdné i pro rodinné příslušníky
- zvýhodněný tarif volání
- výplata mzdy vždy nejdéle k 12. v měsíci
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- možnost sebevzdělávání a další benefity
- příspěvek na očkování a vitamíny
- stravné
- ošatné a příspěvek na praní
- příspěvek na dovolenou a Vánoce
- příspěvek na penzijní pojištění po odpracovaném 1 roce
Nástup: ihned Mzda: 22 000,- až 28 000,- Kč
Kontakt: Mihulková Jana, tel.: 311 653 717, 311 653 713, e-mail: personalni.beroun@arriva.cz
Místo výkonu práce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o., K Podlesí č.p. 540, Příbram VI-Březové Hory