řidiči nákladních automobilů, traktoristé Odolena Voda

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Odolena Voda, Středočeský

Společnost DOPRAMO spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Odolena Voda

Prvotní kontakt:
- tel.: 777 835 942
e-mail: dopramo@volny.cz

Kontakt

DOPRAMO spol. s r. o.Kontaktní osoba:
Pavel Laube, +420 777 835 942, dopramo@volny.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DOPRAMO spol. s r. o. (IČO 14798972), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.