Lisování pryžových obuvnických dílu Zlín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavničkovo nábřeží 5655, Zlín, Zlínský

Společnost KOMPONENTY, a.s. ZLÍN hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže.

Popis pracovní pozice

lisování pryžových dílů obuvi
požadujeme dobrý zdravotní stav a přiměřenou fyzickou zdatnost
práce vhodná pro muže i ženy

nabízíme práce v centru Zlína,prémie, příplatky,benefity,stravenky

Kontakt

KOMPONENTY, a.s. ZLÍNKontaktní osoba:
Ing. Dana Pavlů, pavlu.dana@komponentyzlin.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOMPONENTY, a.s. ZLÍN (IČO 25548221), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.