šič/šička vaků a pomocné práce (tj. vazač, kontrola, lisař, řezač a tavič tkanin, lepič, tiskař) Višňová

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 111, Višňová, Liberecký

Společnost JUTA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha šicích a vyšívacích strojů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Višňová 111, 464 01 Frýdlant v Čechách
Požadavky: dobrá fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
Nabízené výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění, aj.
Pracovní poměr na dobu určitou na 1 až 2 roky
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně denně od 7.00 do 14.00 hod.
Kontaktní osoby:
Ivana Brandová - mzdová účetní, tel. 482 416 065, e-mail: brandova@juta.cz
Jaromír Mrklas - ředitel závodu, tel. 482 416 050, e-mail: mrklas@juta.cz

Kontakt

JUTA a.s.

Ivana Brandová, mzdová účetní, +420 482 416 065, brandova@juta.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JUTA a.s. (IČO 45534187), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.