Obsluha jeřábů Strančice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 27, Strančice, Středočeský

Společnost VALNETIS GROUP, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha jeřábů.

Popis pracovní pozice

Řidičský průkaz sk. B, C, jazyky pasivně, jeřábnický průkaz

Kontakt

VALNETIS GROUP, a.s.Kontaktní osoba:
Eduard Vacínek   +420 606 077 434,603 467 746

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VALNETIS GROUP, a.s. (IČO 24183032), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.