Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení) Velká Bystřice

Plat: 13 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olomoucká 988, Velká Bystřice, Olomoucký

Společnost ČEROZFRUCHT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení).

Popis pracovní pozice

Osobní kontakt možný každý čtvrtek od 8:00 do 10:00 hod. na adrese pracoviště, mailem nebo telefonicky.
Místo výkonu práce: Olomoucká 988, Velký Bystřice.
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a pečlivost, čistý trestní rejstřík, minimální znalost práce s ovocem či zeleninou.
Jedná se o práci v potravinářském provozu - ruční balení a manipulace s ovocem a zeleninou, pracuje se v chladu a vestoje ve 12 hodinových směnách.
Směnnost: krátký - dlouhý týden, směny 6:30 - 18:30 hod.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování.

Kontakt

ČEROZFRUCHT s.r.o.Kontaktní osoba:
Romana Schejbalová   +420 585 504 113

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČEROZFRUCHT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČEROZFRUCHT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.