Lékař s odbornou specializací v oboru oftalmologie Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Moskevská 658, Liberec, Liberecký

Společnost DOKTOR KLAIN MEDICAL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní lékaři specialisté.

Popis pracovní pozice

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

DOKTOR KLAIN MEDICAL s.r.o.Kontaktní osoba:
Kateřina Janusová   +420 777 765 107

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DOKTOR KLAIN MEDICAL s.r.o. (IČO 28743857), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.