Policista Jeseník

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 840 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Moravská 780, Jeseník, Olomoucký

Společnost Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Vrchní referenti Policie ČR.

Popis pracovní pozice

AKTUALIZACE 9.11.2018 !!!
První kontakt osobní!!

Požadavky zaměstnavatele:
- fyzická a psychická zdatnost
- zdravotní způsobilost
- trestní bezúhonnost
- klienti, kteří splňují zákonné požadavky a kteří jsou připraveni pro výkon náročné a rizikové služby v nepřetržitém režimu

Nástup do služebního poměru je možný průběžně. Po ukončení zkušební doby (6 měsíců) je vyplácen náborový příspěvek ve výši 75.000 Kč.

Zájemci se mohou hlásit:
osobně na adrese: Územní odbor Jeseník, personální oddělení, Moravská 4, 790 14 Jeseník vždy v po - pá 8:30 - 11:00 a 12:30 - 14:30
- telefonicky na tel č. 974 773 400, 724 895 274 vždy v po -pá od 7:00 do 15:00
- písemně na e-mail: josef.vavrin@pcr.cz

Kontakt

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Kontaktní osoba:
Josef Vavřín   +420 974 773 400,724 895 274

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje (IČO 72051795), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.