Oblsuha v restauraci Pelhřimov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Poděbradova 23, Pelhřimov, Vysočina

Společnost KEBAP HOUSE PELHŘIMOV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení.

Popis pracovní pozice

Nutný telefonický kontakt!

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

KEBAP HOUSE PELHŘIMOV s.r.o.Kontaktní osoba:
Marie Kostěncová   +420 728 064 000

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KEBAP HOUSE PELHŘIMOV s.r.o. (IČO 06391915), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.