Obkladači, kameníci Zlín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jar. Staši 165, Zlín, Zlínský

Společnost LEVEL 02, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kameníci, řezači a brusiči kamene.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Zlín, dále dle jednotlivých zakázek prováděných zaměstnavatelem
Požadavky: postačí základní vzdělání, praxe jako obkladač, kameník vítána
Výhody: příspěvek na stravování
Telefonicky 8-16 hod.

Kontakt

LEVEL 02, a.s.Kontaktní osoba:
Zdeňka Bětíková   +420 577 105 610

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LEVEL 02, a.s. (IČO 26929708), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.