Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek Herink

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavní 71, Herink, Středočeský

Společnost Pekárna Zelená louka, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Pekárna Zelená louka, Hlavní 71, Herink, Praha - východ

Prvotní kontakt:
- tel.: 725 604 808
- e-mail: cervencovan@penam.cz

Upřesňující údaje:
- pracovní doba - pondělí až neděle - převážně noční směny
- pracovní činnost - obsluha strojního zařízení ve výrobě

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování nebo stravenky, 1 týden dovolené navíc

Kontakt

Pekárna Zelená louka, a.s.



Kontaktní osoba:
Mgr. Nicol Červencová   +420 725 604 808

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Pekárna Zelená louka, a.s. (IČO 41035895), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.