Barman-barmanka Strážný

Inzerát z úřadu práce (14692900789)
Plat: 20000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Strážný, Jihočeský
Aktualizováno před rokem

Společnost APEX gaming EUROPE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Barman-barmanka.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
Příjemné vystupování, praxi v oboru výhodou
Výhody:
Svoz do zaměstnání z blízkého okolí, personální stravování, ubytování zdarma
Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem - e-mailem nebo telefonicky

Našli jsme podobné nabídky práce

Policista/ka - náborový příspěvek 75 000 Kč

Požadujeme - středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou - věk nad 18 let - trestní bezúhonnost - občanství České republiky - zdravotní, fyzická a psychická způsobilost Nabízíme - jistota platu - plat po zaškolení přes 31.000,- Kč -...
Aktualizováno před 5 dny

Prachatice
25720 - 31000 Kč za měsíc

Skladový manipulant/ skladník do stavebnin s úsměvem

Požadujeme Předchozí pracovní zkušenosti na pozici skladníka - stavebniny Zkušenosti s řízením VZV - nutná zkušenost / pokud nemáte aktivní průkaz zařídíme obnovení Čistý trestní rejstřík Znalost stavebních materiálů - výhoda Aktivní řidič/ B...
Aktualizováno před 4 dny

Prachatice
22000 - 26000 Kč za měsíc

Skladový manipulant/ skladník do stavebnin

Požadujeme Předchozí pracovní zkušenosti na pozici skladníka - stavebniny Zkušenosti s řízením VZV - nutná zkušenost / pokud nemáte aktivní průkaz zařídíme obnovení Čistý trestní rejstřík Znalost stavebních materiálů - výhoda Aktivní řidič ...
Aktualizováno včera

Prachatice
20000 - 25000 Kč za měsíc

APEX gaming EUROPE a.s.

U divadla 2992
415 01 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Denisa Kozáčková   725 523 586