Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek Jablonec nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: S. K. Neumanna 3626, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost ASAKO GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek.

Popis pracovní pozice

Výroba a balení čokoládových figurek.
Pracoviště: S. K. Neumanna č.p. 3626/1, Jablonec n.N.
Hlásit se telefonicky, nebo emailem.

Kontakt

ASAKO GROUP s.r.o.Kontaktní osoba:
Krzysztof Antczak   +420 606 159 669

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ASAKO GROUP s.r.o. (IČO 26431572), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.