řidič sk. c Kladno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na vyhaslém 3174, Kladno, Středočeský

Společnost Tomáš Grassl hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, psychologické vyšetření.
Pracovní náplň:
denní rozvozy zboží po ČR, plachtová sóla 12-18 tun.

Kontakt

Tomáš GrasslKontaktní osoba:
Tomáš Grassl   +420 778 060 706

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tomáš Grassl (IČO 73676187), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.