Dispečer mkd Kamenný Újezd

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Budějovická 10, Kamenný Újezd, Jihočeský

Společnost MOTO CB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři.

Popis pracovní pozice

praxe výhodou, znalost NJ
kontakt telefonicky 6:00 - 22:00 hod. nebo e-mailem

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

MOTO CB s.r.o.Kontaktní osoba:
Jiří Tajrych   +420 608 313 149

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MOTO CB s.r.o. (IČO 26069750), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.