Zedník Hlubočky

Inzerát z úřadu práce (15332500747)
Plat: od 17800 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hlubočky, Olomoucký
Aktualizováno před 6 měsíci

Společnost Hotel Hluboký dvůr, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedník.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Hrubá Voda č.p. 21, Hlubočky. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou.
První kontakt je možný POUZE mailem.

Našli jsme podobné nabídky práce

Zedník - Olomouc

Požadujeme » vyučení a praxe v oboru » ŘP, sk. B, profesní průkaz (vazač, lešenář, motorová pila, aj.) výhodou Nabízíme Chcete se o naší společnosti dozvědět víc a nahlédnout do zákulisí naší společnosti a dozvědět se více o našich projektech,...
Aktualizováno včera

Olomouc

Práce ve slévárně pro muže i ženy

Požadujeme zodpovědnost smysl pro pořádek důslednost Nabízíme - 120Kč/hod. - příspěvek na stravovaní - 2směnný až 3směnný provoz - možnost záloh Náplň práce 1) Jádrařka - jednoduchá manuální práce na poloautomatických strojích 2)...

Hlubočky
120 Kč za hodinu

Jadrař/ka v Hlubočkách 120Kč/h

Požadujeme Spolehlivý, pracovitý, zodpovědný, plnoletý Nabízíme 120Kč/h 3 směnný provoz 8 h Náplň práce Čištění a ukládání jader, máčení a následné vypalování Strojní zhotovení jader, seřízení a obsluha stroje

Hlubočky

Slevárenský dělník - opravář odlitků

Požadujeme Spolehlivý, pracovitý, zodpovědný, plnoletý Nabízíme 120Kč/h 3 směnný provoz 8 h Náplň práce Oprava odlitků ruční vzduchovou bruskou Obrušování penetrací Vnitřní dělící roviny Úklid na svěřeném pracovičti (udržovat pořádek)

Hlubočky

Slévárenský dělník - Brusič/ka

Požadujeme Spolehlivý, pracovitý, zodpovědný, plnoletý Nabízíme 120Kč/h 3 směnný provoz 8 h Náplň práce Ruční broušení odlitků na kotoučových bruskách Obrušování švů, vtoků a nálitků dle návodky a norem práce, předepsána evidence výkonu

Hlubočky

26 000,- Práce ve slevárně pro muže, ženy

Požadujeme - manuální zručnost - fyzická zdatnost - práce ve 2 směnném provozu - ranní + noční ( ranní směna 6:00 – 14:00 hod., noční směna 22:00 -06:00 hod.) nebo 3 směnném provozu - ranní + odpolední + noční Nabízíme - mzda od 120,-/hod. +...

Hlubočky
20000 - 26000 Kč za měsíc

Hotel Hluboký dvůr, a.s.

21
783 61 Hlubočky
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavla Grusová