Dělník/ce textilní výroby u úpravy vláken (obsluhu strojů a zařízení) Velká nad Veličkou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 890, Velká nad Veličkou, Jihomoravský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost KORDÁRNA Plus a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití.

Popis pracovní pozice

Práce vhodná pro ženy i pro muže.
Místo výkonu práce ve Velké nad Veličkou.

Kontakt

KORDÁRNA Plus a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Vrablcová   +420 518 312 138

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KORDÁRNA Plus a.s. (IČO 27758711, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.