Operátor/ka balení Rakovník

Inzerát z úřadu práce (15648290746)
Plat: od 23600 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ottova, Rakovník, Středočeský
Aktualizováno před 6 měsíci

Společnost Procter & Gamble - Rakona, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátor/ka balení.

Popis pracovní pozice

Nabízíme: příspěvek na stravu, možnost nákupu v podnikové prodejně, zdravotní péči, týden dovolené navíc, životní pojištění.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313522797 nebo e-mailem melcova.v@pg.com

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodní zástupce pro Rakovník a okolí

Požadujeme Staňte se naším obchodním zástupcem PRÁVĚ TEĎ! U nás nebudete začínat na „zelené louce“, ale dostanete své portfolio zákazníků, o které se budete starat a nadále jej rozšiřovat. Více informací na www.vydelejtesivic.cz Podstatou...
Aktualizováno před 12 dny

Obchodní zástupce produktů pro zemědělství

Požadujeme VŠ, VOŠ popř. SŠ se zemědělským zaměřením podmínkou; prokazatelná zkušenost v obchodní činnosti; znalost AJ nebo NJ vítána; znalost práce na PC (MS Word, Excel); komunikační a prezentační schopnosti; schopnost zvládání stresových...
Aktualizováno před 4 dny

Plzeň, Rakovník, Příbram
35000 - 45000 Kč za měsíc

Supply Chain Coordinator

Požadujeme Tato pozice nabízí využití Vašich zkušeností z oblasti nákupu, logistiky či plánování výroby. Zastřešuje komunikaci mezi výrobou, požadavky na díly, či opravy a aktivní prací s dodavatelem v rámci celého světa. Většinou se jedná o...
Aktualizováno dnes

Procter & Gamble - Rakona, s.r.o.

Ottova 402
269 01 Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Melčová   313522797