Provozní pracovník v pohostinství Javorník

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Míru, Javorník, Olomoucký
Aktualizováno před 10 dny

Společnost Karel Rosmarin hledá vhodného kandidáta na pozici Vrchní číšník / servírka.

Popis pracovní pozice

ZK CZ-ISCO 51512 Ved.provozu v ubyt., strav. a poh. (kromě škol.jíd. a m.)
AKTUALIZACE 29.7.2020
První kontakt písemný !
- zasláním písemné nabídky a profesního životopisu (CV) na e-mail : rosmarin@seznam.cz
PRACOVNÍ DOBA:
- pružná pracovní doba (v rozmezí od 08:00 - 23:00 hod.) - zaměstnavatel přizpůsobí pracovní dobu dle dohody se zaměstnancem
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Míru č.p. 526, 790 70 Javorník u Jeseníku
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- ÚSO (vyučení + maturita) + praxe 2 roky v posledních 5ti letech (doložit profesním životopisem)
- odpovědnost, pracovitost, schopnost organizovat chod restaurace
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zajištění provozu restaurace
- samostatná obsluha
- zajištění objednávek, komunikace s dodavateli
- odpovědnost za celé pracoviště
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- možnost stravování a ubytování v době výkonu práce

Našli jsme podobné nabídky práce

Provozní elektrikář

Požadujeme Provozní elektrikář - Prostějov Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky. Kromě jiného pro...
Aktualizováno před 12 dny

Prostějov

Úklidový pracovník

Požadujeme Spolehlivost, pečlivost, ochota pracovat Náplň práce Úklid prodejny

Olomouc
90 - 100 Kč za měsíc

Požadujeme Spolehlivost, flexibilita Nabízíme Pouze ranní směna pondělí-pátek. Náplň práce Úklidové práce. Celkem 80-100 hodin.

Pracovník/ce supermarketu

Požadujeme Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn.
Aktualizováno dnes

Obchodní zástupce pro Jeseník a okolí

Požadujeme Staňte se naším obchodním zástupcem PRÁVĚ TEĎ! U nás nebudete začínat na „zelené louce“, ale dostanete své portfolio zákazníků, o které se budete starat a nadále jej rozšiřovat. Více informací na www.vydelejtesivic.cz Podstatou...

Jeseník
10000 - 20000 Kč za měsíc

Obchodní zástupce pro Červenou Vodu a okolí

Jeseník

Kontakt

Karel Rosmarin

Míru 526
790 70 Javorník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karel Rosmarin   608 771 241

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.