Řidič kamionu - autotransport Liberec / Měšice u Prahy

Lokalita pracoviště: Liberec / Měšice u Prahy, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

PŘIJĎ SI K NÁM VYDĚLAT A SPLŇ SI SVÉ SNY!!!

- rád řídíš velká auta?
- chceš se podívat po Evropě?
- nevadí Ti, že nebudeš každý den doma?
- chceš si vydělat peníze na splnění svého snu?

Pak hledáme právě Tebe!!!

• Řidičské oprávnění C + E
• Platný profesní průkaz, digitální karta řidiče
• Platné psychotesty
• Časová flexibilita
• Spolehlivost
• Bezúhonnost
• Znalost práce s přepravníkem automobilů výhodou

Nabízíme

• Práce ve stabilní a dynamické společnosti
• Moderní a kvalitní vozový park
• Přeprava automobilů do zajímavých destinací po celé Evropě
• Mzda od 45 000,- Kč vždy v řádném termínu
• Pracovní poměr na dobu neurčitou

Náplň práce

• Přeprava automobilů po celé Evropě
• Nakládka a vykládka přepravovaných automobilů

HELICAR a.s.

250 64 Měšice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renata Čapková