Disponent/ka s NJ Vyškov

Plat: 25000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Vyškov, Jihomoravský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významnou nadnárodní společnost, pohybující se v prostředí výroby v automotive, hledáme vhodné kandidáty, kteří budou splňovat následující kritéria:

- SŠ vzdělání
- aktivní znalost NJ nutná
- výborná znalost MS Office
- znalost programu SAP výhodou
- analytické myšlení, komunikativnost, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme

- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
- zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
- neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí)
- nástupní plat 25.000Kč – 28.000Kč (dle rozsahu zkušeností)
- 13. plat dle hospodářských výsledků
- nadstandardní zaměstnanecké benefity ( dny dovolené navíc, příspěvek na sportovní aktivity)
- nástup dohodou
- práce vhodná i pro absolventy

Náplň práce

- plánování výroby
- zajišťování toku materiálu od objednání u dodavatele až k zaslání hotové výroby zákazníkovi
- denní komunikace se zákazníky a dodavateli v NJ /AJ (komunikace po emailu a telefonu)
- denní práce se systémem SAP
- denní práce v zákaznických portálech
- optimalizace skladových zásob

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Ingrová