Přípravář lakovny - 26.000 Kč Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vyučení v technických oborech
- manuální zručnost
- praxe v oboru - broušení ručními bruskami, tmelení, pomocné lakýrnické práce - výhodou
- znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
- chuť pracovat a zájem učit se novým věcem
- samostatnost, proaktivita

Nabízíme

- práce v moderní strojírenské společnosti
- kvalitní zaškolení
- možnost profesního růstu
- závodní stravování, příspěvěk na stravenky
- firemní společenské i sportovní aktivity
- 25 dní dovolené

Náplň práce

Výrobní strojírenská firma příjme do svých řad kandidáty na post přípraváře lakovny s možností pracovního postupu na lakýrníka.

- tmelení, broušení, maskování drobných dílců
- příprava produktu na fáze mokrého lakování
- práce dle výkresové dokumentace
- práce v 3 - směnném provozu

JOBS.EU, s.r.o

639 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Zinnburgová   724000616