Skladník/ řidič VZV ve skladu piva Černá Hora, okres Blansko

Lokalita pracoviště: Černá Hora, okres Blansko, Jihomoravský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme
• zkušenost s prací ve skladu
• praxi řidiče VZV (tříkolka, retrak, ruční el. vozíky) - platný průkaz výhodou
• ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
• schopnost rychle se učit novým věcem
• spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, logické myšlení
• trestní bezúhonnost
• fyzickou zdatnost, dobrý zrak
• znalost práce se skenery čárových kódů výhodou
• základní znalost práce na PC

Nabízíme

Nabízíme
• pracovní poměr na dobu určitou a po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
práce v příjemném kolektivu
• pracovní doba: 5 dny v týdnu/8 h denně
• týden dovolené navíc
• další zaměstnanecké benefity (slevy na vlastní výrobky…)
• nástup možný ihned

Náplň práce

Náplň práce
• příjem zboží na sklad a jeho zaskladnění na pozice
• příprava expedice zboží
• příjem prázdných obalů
• práce na PC ve skladovém systému
• úklid skladu

Pivovar Protivín, a.s.

398 11 Protivín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227