Dělník potravinářské výroby Teplice

Plat: 15000 - 20000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Teplice, Ústecký
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chcete být součástí týmu pekařů, kteří vyrábí chléb roku 2017 – Maratonec?
Pecud v.o.d. Žandov, středisko Proboštov přijme do trvalého pracovního poměru zaměstnance do oddělení výroby pečiva. NÁSTUP IHNED !!!

Práce ve směnném provozu, noční práce. Výroba pečiva, jeho balení a ostatní činnosti s tím spojené.

Požadujeme:
spolehlivost, ochotu pracovat, manuální zručnost, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství.

Nabízíme:
zázemí úspěšné české firmy, v případě dobrých výsledků pracovní poměr na dobu neurčitou,praní pracovních oděvů, odměny při životních a pracovních výročích.
Mzda: od 15 000 Kč do 20 000 Kč.
Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle: 417560761, 702197493, pam@pecud.cz

Kontakt

P E C U D ,výrobní a obchodní družstvo Žandov

PROBOŠTOV
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renata Řáhová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost P E C U D ,výrobní a obchodní družstvo Žandov (IČ 00526614) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace