Už nehledej a přidej se k nám do týmu :) Obchodní agent Praha

Plat: 23000-36000
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme kolegy, kteří:
• chtějí pracovat pro světovou investiční společnost
• chtějí kariérně růst a zdokonalovat se - i v zahraničí
• pracovat v mladém a pozitivním kolektivu
• nespokojí se s platem 20 tisíc / měsíc
• chtějí být do budoucna finančně nezávislí
• věnovat se oboru, který patří mezi nejlepší formy zhodnocování financí

Nabízíme

Takže mi zůstává poslední otázka. Proč to nezkusit. Jediné o co můžeš přijít je 30 minut času, ale získat můžeš mnohem více. Pošli nám svůj životopis, domluvíme si schůzku, a co bude dál, se rozhodneš sám. To zní fér ne?

Náplň práce

A kdo vlastně jsme? Jsme obchodníci, kteří se nebojí práce a chtějí vydělávat peníze, průměrný plat u nás je 70 691 Kč

Broker Investment, s.r.o.

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dominika Fary   775852220