Stavební dělník - montáž inženýr. sítí s němčinou (M/Ž) Rakousko

Lokalita pracoviště: Rakousko, Zahraničí
Aktualizováno před 22 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- střední odborné vzdělání ukončené výučním listem nebo maturitou
- praxe v oblasti montáží vodovodů a kanalizací
- fyzická zdatnost
- platný řidičský průkaz skupiny B
- časová flexibilita
- ochota pracovat přesčasy
- němčina na komunikativní úrovni -"rozumím a odpovím"

Nabízíme

- zajímavou a různorodou práci v terénu
- práce se špičkovým technickým vybavením
- smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní

Náplň práce

- práce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě
- práce v terénu
- pokládka potrubí
- zemní práce
- opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů

Trummer Montage & Personal GmbH

A-5020 Salzburg
Rakousko

Kontaktní osoba:
Tamara Kotalova   +420 778 11 22 33