Skladník LC Pohořelice

Lokalita pracoviště: Pohořelice, Jihomoravský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

PST CLC, a.s., silná zahraniční společnost s mnohaletou tradicí poskytování logistických sužeb, na českém trhu již více jak 27 let, člen japonské skupiny Mitsui-Soko, hledá pro své pracoviště LC Pohořelice nové kolegy na pozici

SKLADNÍK

Požadujeme:

ochotu pracovat ve směnném provozu
trestní bezúhonnost
předchozí zkušenost ve skladu VÍTÁNA
řízení VZV a průkaz není podmínkou (nabízíme zaučení)

Nabízíme

pravidelný měsíční příjem je u nás samozřejmostí
zázemí mezinárodní společnosti s možností profesního růstu
měsíční prémie odpovídající Vašemu výkonu
5 týdnů dovolené za kalendářní rok
příspěvek na stravování formou elektronické stravenky
příspěvek na životní/penzijní připojištění a Multisport kartu
místo výkonu práce LC Pohořelice okr.Brno-venkov
nástup možný od ledna 2020

Náplň práce

manipulace zboží ve skladu
vykládka a nakládka zboží
provádění inventur výrobků na skladě
kooperace napříč společností

PST CLC, a.s.

702 00 Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marie Dvořáková