Všeobecná sestra pro domácí péči 34-45 000 Kč - Praha

Plat: 34.000 - 45.000 Kč
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co od vás očekáváme:

* kvalifikaci Všeobecná zdravotní sestra (SŠ či VŠ vzdělání)

* minimálně 1 rok praxe u lůžka

* trestní bezúhonnost a žádné aktivní exekuce

* ochotu, vstřícnost, trpělivost, empatický přístup

* samostatné rozhodování a iniciativu

* řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

Odměnou vám bude:

* smysluplná práce s důrazem na důstojnost člověka

* jednosměnný provoz bez nočních služeb

* nadstandardní platové ohodnocení a další odměny

* služební vůz a telefon

* možnost odborného růstu formou certifikovaných kurzů

* možnost práce na DPP (200 Kč/hod)

Náplň práce

Vaše ruce budou potřeba při:

* přípravě a podávání léků i výživy

* péči o invazivní vstupy

* kontrole fyziologických funkcí včetně orientační kontroly glykemie

* umělé domácí plicní ventilaci (v případě potřeby zaškolíme)

* a dalších úkonech dle diagnózy klienta

PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s.

Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Štěpánka Bečvářová   +420 602 290 182