Údržbář (elektro) Vyškov

Plat: 23000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Vyškov, Jihomoravský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významného klienta, nadnárodní výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na následující pozici:

- SOU / SŠ vzdělání se zaměřením elektro
- Vyhl. 50/1978 Sb. (min §6 )
- Uživatelská znalost práce s PC

Nabízíme

- Práci ve stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení
- Jistotu zaměstnání ve špičkovém pracovním prostředí
- až 30.000
- 13. plat dle hospodářských výsledků
- nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, odměny za pracovní jubilea, firemní oblečení a obuv, příspěvek na čištění oděvů, permanentky na plavání a masáže, firemní akce pro zaměstnance a další benefity
- nástup možný ihned

Náplň práce

- Údržba výrobních zařízení
- Odstraňování poruch
- Prediktivní údržba

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Ingrová