Montér sprinkler systémov Nizozemsko od 2470-2560 EUR netto Holandsko

Plat: 2470 - 4400 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Holandsko, Zahraničí
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Ponúkame prácu skúseným montérom SHZ na projekt v provincii Drenthe v Holandsku, robí sa inštalácia sprinklerov v priemyselnom objekte, ktorý je čiastočne v prevádzke. Štart ASAP. Nutná je prax, VCA alebo SCC certifikát a auto (jedno vo dvojici). Na stavbe sa hovorí anglicky, holandsky, niečo málo nemecky. Pracovný čas medzi 173 a 200 hodinami mesačne.

Práca na holandskú zmluvu:
- plat od 530 do 560 Eur netto týždenne za základných 40 hodín
- ubytovanie hradené
- dovolenka cca 110 Eur mesačne
- príspevok na zdravotnú starostlivosť 70 Eur mesačne
- spolu za 173 hodín od 2470 Eur netto mesačne

Práca na živnosť:
19 - 22 Eur/hod
ubytovanie hradené
týždenná fakturácia, 21 dní splatnosť

Prax, VCA / SCC certifikát je podmienkou (je možné si ho zabezpečiť v Sk, Cz, prip. pomôžeme zariadiť aj v NL).

Náplň práce

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
2

Fareon-Z Nederland B.V.

7332 BP Apeldoorn
Netherlands

Kontaktní osoba:
Michal Kubík