Brigádník/ce v prodejně s tabákem - Praha (Řepy)

Plat: 110 - 120 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 23 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Rádi pracujete s lidmi a práce za pokladnou Vás baví? Máte obchodního ducha a práce na PC Vám není cizí? V tom případě hledáme právě VÁS!!! Hledáme člověka, který bude v každodenním kontaktu se stávajícími i novými zákazníky. Budete denně komunikovat s dodavateli a Vaší starostí bude příjem i výdej zboží.

Co od Vás očekáváme?

* Zodpovědnost, spolehlivost a chuť do práce
* Zkušenosti s prodejem (výhodou) a dobré komunikační dovednosti (podmínkou)
* Orientace na zákazníka
* Základní znalost práce na PC

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

* Systém zaškolení
* Práci v příjemném prostředí
* Zajímavé finanční ohodnocení, motivační složku

Náplň práce

* Prodej zboží (tabákové výrobky, časopisy, Sazka atd.)
* Komunikace se zákazníky
* Objednávky zboží
* Vyřizování reklamací
* Finanční uzávěrky

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Liberec - Liberec VI-Rochlice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Klára Macháčková   770 130 728