Dělník do výroby 27.500,- Kč - 33.500,- Kč Břeclav

Plat: 27500 - 33500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Břeclav, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme:

- SOÚ/ÚSO/SŠ vzdělání
- technické znalosti výhodou
- základní znalosti práce na PC (Excel, Word)
- ochota učit se novým věcem
- disciplína, spolehlivost, preciznost a zodpovědnost
- ochota pracovat na směny

Nabízíme

Nabízíme:

- práci v dynamicky se rozvíjející české výrobně inovativní společnosti s působností ve více než 80 zemích světa, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč týmy
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity
- možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování
- firemní školku pro Vaše děti
- firemní ubytování

Náplň práce

Náplň práce:

- obsluha zařízení
- dodržování výrobních postupů dle pracovních instrukcí, bezpečnostních a požárních předpisů
- spolupráce s týmem kvality při dohlížení na kvalitu produktů a řízení procesů
- udržování pořádku na pracovišti

Fosfa a.s.

Hraniční 268
Břeclav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Garčicová