Technik podpory výroby Kutná Hora

Lokalita pracoviště: Kutná Hora, Středočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

dobrá znalost AJ (komunikace se zahraničním zákazníkem, překládání postupu výroby)
komunikativní člověk (pomáhání operátorům montáže s postupem výroby, zaučování trenérů)
ochota pracovata na 12ti hodinové směny (směnný kalendář na půl roku dopředu)

Nabízíme

příplatek za flexibilitu 2 000,
dotované jídlo od 6,-Kč,
doprava z Kolína nebo Čáslavi zdarma,
Cafeterie 3 000,- na rok
Příspěvek na penzijní připojištění
Výhodné tarify u T-mobile od 11,-Kč
Fitness a venkovní hřiště
Slevy u partnerů (Datart, Škoda, ...)
Firemní akce - teambuilding. Foxfestival
Čisté prostředí

Náplň práce

Technik pomáhá s překladem směrnic a dokumentů od zákazníka, aby jeho výrobky byly včas a v pořádku vyrobeny. Podpora pro operátory montáže. Nejedná se o nudnou práci, mnoho druhů výroby.

Jusda Europe s.r.o.

532 01 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Dumanová   +420733593316