Finanční specialista Brno

Plat: 49000 - 59000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

POŽADUJEME
• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• výborné komunikační dovednosti a obchodního ducha
• profesionální přístup
• rozhodnost, samostatnost a loajalitu
• výborné komunikační dovednosti v českém jazyce

Nabízíme

Uplatnění se ve společnosti s mnoha oceněními ve finanční sféře.
Příležitost pro osobní i profesní růst .
Prostor a podpora při zaškolení a kontinuální vzdělání.
Práce v inspirativním a profesionálním prostředí.
Plně a moderně vybavené kanceláře v Brně, Olomouci, Prostějově, Velké Bíteši, Vyškově a Blansku
Bezplatné zaškolení v rámci firmy
pozice vyžaduje výjezdy mimo kanceláře na obchodní jednání nebo porady...

Náplň práce

* realizace obchodních případů v dané oblasti působnosti

* jednání s VIP klienty a firemními zákazníky

* aktivní vytváření portfolia klientů

* aktivní budování image firmy

Jan Křetínský

Jana Šoupala 491
Vyškov
Česká republika