Pojišťovací zprostředkovatel Brno

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• rozhodnost, samostatnost a loajalitu
• komunikační dovednosti na vysoké úrovni v českém jazyce

Nabízíme

Uplatnění se ve společnosti s mnoha oceněními ve finanční sféře.
Příležitost pro osobní i profesní růst .
Prostor a podpora při bezplatném zaškolení a kontinuální vzdělání.
Práce v inspirativním a profesionálním prostředí.

Náplň práce

* realizace obchodních případů v dané oblasti působnosti

* jednání s VIP klienty a firemními zákazníky

* aktivní budování image firmy

* plně a moderně vybavené kanceláře v centru Brna, Vyškova, Blanska, Prostějova, Olomouce a Velké Bíteše

Pozice vyžaduje občasné výjezdy mimo kancelář na obchodní jednání, porady...

Jan Křetínský

Jana Šoupala 491
Vyškov
Česká republika